یَا مُقَلِّـبَ الْقُلُـوبِ وَ الْأَبْـصَارِ‌ یَا مُـدَبِّـرَ اللَّیْـلِ وَ النَّـهَارِ یَا مُحَــوِّلَ الْحَـوْلِ وَ الْأَحْـوَالِ‌ حَـوِّلْ حَالَنَــا إِلَی أَحْسَـنِ الْحَـالِ

 

زندگی صحنه ی یکتای هنرمندی ماست
هر کسی نغمه ی خود خواند و از صحنه رود
صحنه پیوسته به جاست.
خرم آن نغمه که مردم بسپارند به یا

 

اینجانب فرا رسیدن سال نو و نوروز باستانی را با آرزوی ظهور آقا امام زمان(عج)  خدمت مقام معظم رهبری، خانواده معظم و معزز شهدا و ایثارگران، مردم فهیم و شریف شهر نقنه، همکاران زحمتکش در شهرداری و همه ملت شریف ایران تبریک عرض نموده و صحت و سلامتی را برای همگان از درگاه خداوند متعال مسئلت دارم.

خدا را شاکریم که بخش اعظمی از آنچه که سال گذشته به عنوان« وعده و برنامه » از آن سخن می‌گفتیم امروز جزئی از کارنامه عملی و اجرایی مجموعه مدیریت شهری در اختیار شهروندان قدرشناس قرار گرفته است به رغم تمام دستاوردهای ارزنده در حوزه‌های عمرانی و خدماتی در شهرداری نقنه تا رسیدن به آرمان‌های نهایی و ایده‌آل‌های اجرایی، گامهای بلندی مانده است. گام هایی که مانند همیشه، نیازمند همراهی و مشارکت شهروندان فهیم و قدرشناس نقنه است، انشالله در سال ۱۴۰۱ نیز  برنامه ها و پروژه های خوبی و ارزشمندی در شهر خواهیم داشت.

امید است سال ۱۴۰۱ سالی سرشار از صحت و سلامتی ، برکت و نعمت، شکوه و سربلندی و هر آنچه خیر و خوبی در آن است برای مردم و وطن باشد.

علیرضا ملک پور

شهردار نقنه 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *