به همت شهرداری  و شورای اسلامی شهر نقنه و با همکاری و مشارکت بسیج و تعدای از خانواده شهدا تابلو تصاویر 61 شهید سرافراز در ورودی شهر نقنه نصب شد.

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری، به همت شهرداری  و شورای اسلامی شهر نقنه و با همکاری و مشارکت بسیج و تعدای از خانواده شهدا تابلو تصاویر 61 شهید سرافراز در ورودی شهر نقنه نصب شد.

 

  شهردار نقنه در خصوص نصب این تابلوها گفت: در جهت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و زنده نگه‌داشتن یاد و خاطره شهدا به‌ عنوان تاریخ سازان و قهرمانان میهن اسلامی، تابلوهایی مزین به نام و عکس شهدای معظم در  بلوار امام رضا(ع)  نصب شد.

وی افزود: نصب تابلوهای مزین به نام و تصاویر شهدای معظم در ورودی شهرها و روستاها یکی از تأثیرگذارترین راهکارهای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جهت عمل به منویات امام راحل و مقام معظم رهبری است.

مهندس ملک پور با اشاره بر اهمیت موضوع زنده نگه‌داشتن یاد و خاطره شهدا و با تأکید بر فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه زنده نگه‌داشتن یاد و خاطره شهدا کمتر از خود شهادت نیست افزود: این امر موجب شکوه انقلاب و نظام است پس باید در راستای تحقق منویات رهبری و ادای دینی که در برابر خون شهدا بر گردن ماست تلاش کنیم تا با شیوه‌های نو و خلاقانه راه شهدا و یاد آن بزرگواران و مکتب سرخ شهید و شهادت را در جامعه زنده نگه‌داریم.

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *