بسم الله الرحمن‌الرحیم

(وَ أُفَوِّضُ أَمْرِي إِلَى اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ بَصِيرٌ بِالْعِبَادِ)

با سلام خدمت مردم شریف و قدرشناس  شهر نقنه

مفتخرم که با توکل  به خداوند متعال از ابتدای سال ۱۳۹۹  تا کنون ( مدت ۳ سال و نیم) بهترین سال‌های عمرم را خادم شما در شهرداری نقنه بوده ام. در طی این سال ها با همدلی، همکاری و تلاش و کوشش شبانه روزی به اتفاق اعضای محترم شورا و همت کارکنان شهرداری در طی طریق توسعه پایدار، عمران و آبادانی و پیشرفت شهرمان در بخش های مختلف گام های اساسی برداشتیم و اکنون که بعد از چند سال تلاش بی وقفه برای تحقق بخشیدن به آرزوی برحق شما  همشهریانم که همانا داشتن شهری توسعه یافته ، زیبا و عزتمند است تصمیمم بر آن گردید که  از سمت شهردار کناره گیری نمایم. و با توجه به استعفا اینجانب از تاریخ ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ در خدمت شما عزیزان بعنوان شهردار نخواهم بود.

بر خود واجب می دانم تا از این طریق ، بزرگی و فرهنگ والایتان را ارج نهم و از حامیان و همراهانم تقدیر و تشکر نمایم . به خود می بالم که نگاه های رضایت بخش و تعابیر قدرشناسانه ی شما همشهریان گرامی را به همراه خویش دارم و با این اطمینان ، غبار خستگی از تن می زدایم و آرامش روان و راحتی وجدان را قرین و هم نشین جسم و جانم می سازم .

امروز خوشحالم که علیرغم همه افت و خیز ها شرایط به سمت همگرایی رفته و میتوانم با کمال مسرت عرض کنم که این شهرداری با وجود مدت زمان محدود و با امکانات کمی که در اختیار بنده بود از نظر عملکرد موفق ارزیابی میشود .

پیش بینی بنده این است روند توسعه شهر نقنه استمرار خواهد داشت ،وقت آن خواهد بود که اینجانب با طیب خاطر، به عودت این امانت به صاحبان آن اقدام نمایم.  با اشرافی که مجموعه بر فعالیت ها دارند انشاالله خاتمه فعالیت اینجانب به عنوان شهردار  خللی بر اتمام صحیح پروژه ها نخواهد داشت.

توسعه،پیشرفت و سرافرازی میهن عزیزمان ایران اسلامی و خاصه شهر نقنه و همچنین موفقیت شهرداری و شورای اسلامی شهر در انجام نیکوی وظایف محوله که از اهم خواسته های بحق شهروندان عزیز می باشد آرزوی قلبی و همیشگی اینجانب خواهد بود .

در پایان کمال تشکر را از همراهی مسئولین استانی، شهرستان و شهر نقنه بویژه رهنمودهای ارزشمند دانشمند شهرمان حضرت حجت الاسلام والمسلمین حاج شیخ محمدحسین جمالزاده، اعضای محترم شورای اسلامی و همکاران گرامی شهرداری، خانواده معظم و معزز شهدا، فرهنگیان، نیروهای نظامی و انتظامی، کسبه و بازار را دارم.

ارادتمند

علیرضا ملک‌پور

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *