بازديد مدير كل دفتر امور شهري و شوراهاي استانداري از شهر نقنه

مدیر کل دفتر امور شهری وشوراهای استانداری چهار محال و بختیاری با حضور میدانی در شهر نقنه مسائل و مشکلات این شهر را بررسی کرد.

به گزارش واحد فرهنگی،هنری، اجتماعی شهرداري نقنه، بهادر عبدلغنی، مديركل دفتر امور شهري استانداري به منظور بررسي عملكرد شهرداری و شورای اسلامی و روند خدمت رساني به شهروندان در شهرداري نقنه حضور يافت .

در این بازدید شهردار نقنه ضمن تقدیر از حضور مدیر کل دفتر امور شهری و شوراها گفت : حضور میدانی مسئولین راه حل رفع مشکلات مردم است.
علیرضا ملک پورافزود: شهرداری با شعار شهر نقنه در مسیر توسعه پایدار، پروژه های زیادی را شروع نموده و تغییرات چشمگیری طی دو سال گذشته در این شهر صورت گرفته است.
ملک پور، تنها درخواست از مسئولین را مساعدت جهت تسریع در اخذ مجوزهای قانونی طرحهای پیش بینی شده از جمله مجوز های فاز دوم پارکینگ ماشین آلات، سنگ شکن معدن ، آرامستان جدید، مجتمع فن آوران و...عنوان کرد.

مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری چهار محال و بختیاری نیز در این بازدید ضمن تقدیر از تلاشهای مجموعه شهرداری و شورای شهر نقنه ابراز داشت: با وجود کمبود اعتبارات، اقدامات عمرانی در شهر نقنه مطلوب بوده و عملکرد این مجموعه رضایت بخش است بهادر عبدالغنی افزود: در نظر داریم تا پایان سال از همه شهرهای استان بازدید نمائیم و این حضور به معنای بازرسی نیست بلکه به معنای کمک به یکدیگر است.

لازم به ذکر است در این بازدید، اعضای شورای اسلامی شهر نقنه مسئول مالی، مسئول واحد فنی و شهرسازی وکارشناس فرهنگی شهرداری نقنه حضور داشتند.

کد خبر: 455 یکشنبه ۱ اسفند ۱۴۰۰