تبریک به منتخبین مردم در شورای اسلامی

به گزارش روابط عمومی شهرداری، مهندس ملک‌ پور شهردار نقنه با صدور پیامی ضمن تبریک به منتخبین مردم در شورای اسلامی از حضور باشکوه مردم شهر نقنه در انتخابات قدردانی کرد.

 

متن پیام به این شرح است؛

 

بسمه تعالی

به لطف خداوند متعال سیزدهمین دوره‌ی انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا با مشارکت پرشور آحاد ملت بزرگوار ایران و علی الخصوص مردم همیشه در صحنه شهر نقنه برگزار گردید.

این حماسه سیاسی و اجتماعی و  حضور مقتدرانه بسی شایسته تقدیر و تشکر است.

انتخابات شورای اسلامی شهر یکی از انتخابات حساس و حائز اهمیت است که به طور مستقیم با سرنوشت شهر، آبادانی و توسعه‌ی پایدار شهرها در ارتباط است. قطار عمران و آبادانی شهر نقنه اکنون بر روی ریل خود در حال حرکت است و قطعاً با انتخاب ترکیبی از چهره های جوان و با تجربه ،دلسوز و همدل به جرات می‌توان گفت؛ “شهر نقنه در مسیر توسعه و پیشرفت”

اعضای شورای اسلامی شهر به عنوان نمایندگان شهروندان در پارلمان شهر با همدلی، هم‌افزایی، مشارکت و برنامه‌ریزی و تصویب لوایح و پروژه‌ها در جهت رفع مشکلات و حل مسائل تاثیرگذار خواهند .

اینجانب از تمام نامزدهای ششمین دوره شورای اسلامی شهر نقنه که قطعا همه از نخبگان شهر بودند، که در این عرصه حضور یافتند تقدیر و تشکر نموده و ضمن تقدیر و سپاس از اعضای گران‌مایه‌ی دوره‌ی پنجم، تبریک صمیمانه خود را به شما منتخبین مردم در ششمین دوره شورای اسلامی شهر نقنه، اعلام می‌دارم و امیدوارم در سایه هم افزایی و تعامل متقابل میان خادمین مردم در نهاد شورا اسلامی شهر و شهرداری، بتوانیم به سمت تحقق اهداف و توسعه شهری گام برداریم.

استمرار  موفقیت‌های شما را از درگاه حضرت حق خواستارم و امیدوارم ششمین دوره شورای اسلامی شهر نقنه، تسریع بخش روند عمران، آبادانی و پیشرفت شهر  گردد.

 

علیرضا ملک پور

شهردار نقنه

کد خبر: 227 شنبه ۱۲ تیر ۱۴۰۰